EVN K120121A65 LED voeding, 12V/DC 0,1-12W IP65
incl. btw
EVN K120121A65 LED voeding, 12V/DC 0,1-12W IP65 Levertijd: 9 - 13 werkdagen
  • 50 dagen bedenktijd
  • Snel & veilig betalen
Informatie over levering
Levertijd: 9 - 13 werkdagen
Productdetails
Merk
Artikel:
Afmetingen:
Hoogte: 2.4 cm
Breedte: 5.1 cm
Materiaal:
Kunststof
Gelijkaardige producten
Productdetails
Merk
Artikel:
Afmetingen:
Hoogte: 2.4 cm
Breedte: 5.1 cm
Materiaal:
Kunststof
Productvoordelen
Light bulb not included
Lamp niet inbegrepen
Lengte (cm):
4,9
Breedte (cm):
5,1
Hoogte (cm):
2,4
Andere afmetingen:
lengte aansluitkabel 18 cm; lengte kabel IP65-steeksysteem 18 cm
Nettogewicht (kg):
0,1
EVN
LED-voeding K120121A65 voor het IP65-stekkersysteem, 12V/DCTDe LED-voeding K120121A65 van EVN behoort tot het IP65-stekkersysteem en is voorzien van een passende secundaire aansluiting. Hij wordt geleverd met open draadeinden voor directe aansluiting. Met deze voedingseenheid kunnen armaturen met een spanning van 12V/DC worden gebruikt.Technische kenmerken/ eigenschappen- met aansluiting voor het IP65-insteeksysteem- uitgangsvermogen: 0,1 tot 12 W- uitgangsspanning: 12V/DC- voedingsspanning: 220 tot 240V/AC- temperatuurbereik: -20 tot 50 °C- zonder dimfunctie